درباره شرکت نگین آسایش

گروه تولیدی پنچره نگین آسایش در سال 1380 فعالیت خود را در زمینه ی تولید درب و پنجره دوجداره با توجه به نیاز بازار کشور آغاز کرده است . استفاده از پرسنل مجرب و آموزش دیده و به کارگیری ماشین آلات به روز ، از ابتدای فعالیت در دستور کار این گروه قرار گرفته است. تمام تلاش و کوشش تیم مدیریت و پرسنل در راستای کسب رضایت مشتریان و انجام صادقانه تعهدات می باشد و جهت تحقق این امر استفاده از بهترین مصالح و مواد موجود به لحاظ کیفیت چه در مورد محصولات و چه در مورد ماشین آلات در دستور کار پنجره نگین آسایش قرار گرفته است.

پنجره های تعویضی قدیمی بدون تخریب

در پروسه تعویض پنجره قدیمی با دو جداره قاب درون دیوار درجای خود باقی می ماند. الباقی آهن و یا آلومینیوم هایی که در بین قاب قرار گرفته است در آورده می شود. سپس در انتها چهار چوب پنجره قدیمی بصورت خالی باقی می ماند. در پروژه های تعویضی پنجره قدیمی با دو جداره فریم پنجره دو جداره با پروفیل بازسازی ساخته می شود. این نوع پروفیل دارای یک لبه به ابعاد ۲ و یا ۴ سانت می باشد. این باعث میشود بعد از نصب فریم، پنجره قبلی را پوشش دهد و دیگر قابل مشاهده نباشد. پنجره با استفاده از پیچ های مخصوص روی فریم قبلی نصب شده و شیشه ها نیز نصب می گردند. در آخر با استفاده از فوم تزریقی یا چسب مخصوص سیلیکون ماستیک مرحله آببندی اجرا می شود. بعد از مرحله آببندی کار تعویض تمام می شود. بطوریکه بدون هیچگونه تخریبی و عدم انجام عملیات بنایی میتوانیم از واحد استفاده کنیم .

نحوه محاسبه و براورد قيمت پنجره های uPVC چگونه است ؟

اجزاء تاثیر گذار در قیمت پنجره دوجداره شامل خم پروفیل،شيشه دوجداره،يراق آلات،رنگ پروفیل،بازشو پنجره یو پی وی سی،گالوانیزه،توری،هزینه نصب و ... در عين حال هر پروژه نيز بسته به نوع طراحي آن نظير تعداد درب و پنجره ها ، تعداد بازشوها ، نوع بازشوها و ... با يكديگر متفاوت هستند. بدين لحاظ نمي توان بدون اندازه ها و طراحي پروژه ، قيمت دقيقي از پنجره های یو پی وی سی بدست آورد. اگر شما تمايل داريد كه قيمت دقيقي از پروژه و تولید پنجره دوجداره UPVC خود داشته باشيد ، كافيست اندازه ها و طراحي پروژه خود را براي ما ارسال كنيد ( با تلفن ، فكس يا email ). ما محاسبات را به صورت كاملاً دقيق با نرم افزار مخصوص انجام داده و پيشنهاد قيمت را با جزييات كامل براي شما ارسال مي كنيم .

عضویت در خبرنامه